KONST / Litografier / Färglitografi 14652208
nr 1465 2208
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Signerad, numrerad 12/100. Färglitografi. Bladets mått: 95x70 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:42:40
27/4 20:31:19
350 kr
2/5 18:35:54
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd